Lansinoh®

Подредување:

Lansinoh рачна пумпа за доилки (оштетено пакување)

2.500 ден.
1.500 ден.
Заштеда: 40%


Lansinoh рачната пумпа е направена од 100% полипропилен без бисфенол-А 
Детални информации...Lansinoh органски крем за брадавки

1.200 ден.


Овој растителен крем е создаден за негување на нежните брадавки и сувата кожа. Уникатниот спој на органски состојки е безбеден за мајката и бебето и е погоден за доење бидејќи нема ниту мирис, ниту вкус, ниту боја. 
Детални информации...Lansinoh собирач на млеко

880 ден.


Lansinoh собирачот на млеко е создаден за да ја зачувате секоја капка млеко од вашите гради. Лесен, преносен и доволно мал за секојдневна, дискретна употреба. 
Детални информации...Lansinoh повеќекратни подлошки за гради

650 ден.


Суперапсорбирачки и супермеки, ги спречуваат непријатните истекувања и можат да се преперуваат. 
Детални информации...Lansinoh перниче за доење

1.400 ден.


Нашето перниче за доење помага мајката природно да го доближи бебето до градата во идеална позиција за доење одбегнувајќи ги болките во грбот. 
Детални информации...Lansinoh чист ланолин (10ml)

420 ден.


Без непријатен мирисБез вкусБез конзервансиБез антиоксидантиили други адитиви 
Детални информации...Lansinoh чист ланолин (40ml)

980 ден.


Без непријатен мирисБез вкусБез конзервансиБез антиоксидантиили други адитиви 
Детални информации...Lansinoh вештачка брадавка 24 мм. стандардни

720 ден.


Помош при доењето. 
Детални информации...Lansinoh вештачка брадавка 20 мм. мали

720 ден.


Помош при доењето. 
Детални информации...Lansinoh влажни марамици со ланолин (80 парчиња)

260 ден.


Специјално развиени за бебиња и мајки кои дојат 
Детални информации...Lansinoh памучна подлошка (6 парчиња)

130 ден.


Избегнете ги непријатните истекувања со овие суперапсорбирачки влошки 
Детални информации...Lansinoh памучна подлошка (24 парчиња)

350 ден.


Избегнете ги непријатните истекувања со овие суперапсорбирачки влошки 
Детални информации...Lansinoh памучна подлошка (60 парчиња)

550 ден.


Избегнете ги непријатните истекувања со овие суперапсорбирачки влошки 
Детални информации...Lansinoh ќеси за чување млеко (25 парчиња)

600 ден.


Отсега, Вашето бебе може да се храни со мајчино млеко и кога не сте дома. 
Детални информации...Lansinoh ќеси за чување млеко (50 парчиња)

1.050 ден.


Отсега, Вашето бебе може да се храни со мајчино млеко и кога не сте дома. 
Детални информации...Lansinoh шишенца (160ml) за чување млеко (4 парчиња)

950 ден.


Ексклузивно дизајнирани за подолго и побезбедно чување на мајчиното млеко. 
Детални информации...Lansinoh LacthAssist за вовлечени брадавици

550 ден.


За жените кои имаат рамни брадавици, Lansinoh го иновираше LatchAssist™, едноставна направа за привремено да ги испакне брадавиците и да овозможи добра лактација - првиот чекор до успешно доење. 
Детални информации...Lansinoh рачна пумпа за доилки

2.500 ден.


Lansinoh рачната пумпа е направена од 100% полипропилен без бисфенол-А 
Детални информации...Lansinoh компактна eдинечна електрична пумпа за доилки

6.900 ден.


Добијте го млекото за многу пократко време! 
Детални информации...Lansinoh двојна електрична пумпа за доилки

9.400 ден.


Добијте го млекото за многу пократко време! 
Детални информации...Lansinoh TheraPearl 3 in 1 облоги за гради (2 парчиња)

930 ден.


Специјално развиени за бебиња и мајки кои дојат 
Детални информации...Lansinoh шише за хранење 160ml со цуцла во природна форма рефус

300 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh шише за хранење (160ml) со цуцла во природна форма

430 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh шише за хранење (240ml) со цуцла во природна форма

500 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh шише за хранење (2 х 240ml) со цуцла во природна форма

850 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh цуцла во природна форма со бавен проток (2 парчиња)

340 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh цуцла во природна форма со среден проток (2 парчиња)

340 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...Lansinoh цуцла во природна форма со брз проток (2 парчиња)

340 ден.


Подобар избор за доени бебиња. 
Детални информации...
  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 28 од 28