Lansinoh® Органска козметика

Подредување:

Lansinoh органски шампон/гел 2in1 (250ml) - смирувачка лаванда

390 ден.


Направено со љубов од шипинка, хибискус и див бергамот, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органскиот шампон од смирувачка лаванда е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органски шампон/гел 2in1 (250ml) - благотворна камилица

390 ден.


Направено со љубов од афионово семе, алое вера и мандарина, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органскиот шампон од благотворна камилица е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органски шампон/гел 2in1 (250ml) - среќна мандарина

390 ден.


Направено со љубов од портокал, цитрон и подбел, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органскиот шампон од мандарина е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органска купка (300ml) - смирувачка лаванда

490 ден.


Направено со љубов од шипинка, хибискус и див бергамот, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органската купка од смирувачка лаванда е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органска купка (300ml) - благотворна камилица

490 ден.


Направено со љубов од афионово семе, алое вера и мандарина, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органската купка од благотворна камилица е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органска купка (300ml) - среќна мандарина

490 ден.


Направено со љубов од анасоново масло, лимонова трева и камилица, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органската купка од мандарина е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органски лосион за тело (250ml) – благотворна камилица

430 ден.


Нашиот лосион од камилица претставува мешавина од детелина, бозел и камилица кои секористат за смирување на бебешката чувствителна кожа овозможувајќи вашето сакано да се чувствува смирено и да мириса прекрасно. 
Детални информации...Lansinoh органско масло со шеа путер (125ml) за масирање бебиња

470 ден.


Направено со љубов од шеа путер, маслото за масирање е единствена мешавина од состојки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh течен сапун (250ml) - нане/лаванда

330 ден.
230 ден.
Заштеда: 100 ден.


Идеален е за охрабрување на децата редовно да си ги мијат рацете со инспиративни херои и освежителна арома. 
Детални информации...Lansinoh течен сапун (250ml) - миризлив цитрус

330 ден.


Идеален е за охрабрување на децата редовно да си ги мијат рацете со инспиративни херои и освежителна арома. 
Детални информации...
  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 10 од 10