Кала Намак

Подредување:

Црна хималајска сол – Кала Намак, ситна, 1000 гр.

470 ден.
160 ден.
Заштеда: 310 ден.


Посебен вид минерална сол која се користи со векови во индиската кујна за готвење или како зачин. Освен специфичниот вкус, таа е позната и по исклучителните здравствени придобивки. 
Детални информации...Црна хималајска сол – Кала Намак 2 +1, ситна, 3000 гр.

330 ден.


Посебен вид минерална сол која се користи со векови во индиската кујна за готвење или како зачин. Освен специфичниот вкус, таа е позната и по исклучителните здравствени придобивки. 
Детални информации...
  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»
Резултати 1 - 2 од 2