Lansinoh перниче за доење

Цена: 1.400 ден.


Прашајте нè за овој производ


Lansinoh перничето за доење помага мајката и бебето да се чувствуваат удобно. Нашето перниче за доење помага мајката природно да го доближи бебето до градата во идеална позиција за доење одбегнувајќи ги болките во грбот.

Користење: се навлекува на подлактицата и се потпира бебето во саканата позиција.

Компактно и преносно – за лесно доење дома и надвор.

Може да се пере во машина на 40°С. Сушете го природно. Не го пеглајте. Не користете хемиско чистење.

Состав: обвивка: 100% Cotton; постава: 100% Polyester; полнење: 100% Polyester.

Погледнете ги останатите производи на Lansinoh