Lansinoh® Органска козметика

Подредување:

Lansinoh органски шампон/гел 2in1 (250ml) - смирувачка лаванда

390 ден.


Направено со љубов од шипинка, хибискус и див бергамот, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органскиот шампон од смирувачка лаванда е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органски шампон/гел 2in1 (250ml) - благотворна камилица

390 ден.


Направено со љубов од афионово семе, алое вера и мандарина, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органскиот шампон од благотворна камилица е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органска купка (300ml) - среќна мандарина

490 ден.


Направено со љубов од анасоново масло, лимонова трева и камилица, да наброиме само неколку состојки кои ги користиме. Органската купка од мандарина е единствена мешавина од билки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh органско масло со шеа путер (125ml) за масирање бебиња

470 ден.


Направено со љубов од шеа путер, маслото за масирање е единствена мешавина од состојки кои се посебно избрани да бидат нежни кон бебешката чувствителна кожа. 
Детални информации...Lansinoh течен сапун (250ml) - нане/лаванда

330 ден.


Идеален е за охрабрување на децата редовно да си ги мијат рацете со инспиративни херои и освежителна арома. 
Детални информации...Lansinoh течен сапун (250ml) - миризлив цитрус

330 ден.


Идеален е за охрабрување на децата редовно да си ги мијат рацете со инспиративни херои и освежителна арома. 
Детални информации...
  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 6 од 6