Започнете го денот со „Зелено Добро утро“
Ако не можете да го прочитате или да го видите убаво ова писмо кликнете тука за веб верзија
Vitamix Веб продавница
Промо код: 5%-02-2012
Веб продавница
ПочетнаПроизводиРецептиМожности
Препорачај на пријатели ПРЕПОРАЧАЈ НА ПРИЈАТЕЛ
РЕЦЕПТ НА ДЕНОТ
Зелено Добро утро
Потребни состојки:
• 10 листа блитва
• 10 листа спанаќ
• 5 листа марула
• 1 китка магдонос
• 5 урми (излупени и без семка)
• 1-2 банани (излупени)
• 2 зрели јапонски јаболки (излупени)
Прочитај го целиот рецет
Зелено Добро утро
Ве молиме додадете го info@nutrivita.mk во Вашиот адресар за посигурно да добивате писма од нас во иднина. Facebook
Ние ги почитуваме вашите права – видете ја нашата полиса

Контактирајте нè | Посетете нè