Spirawlly

Подредување:

Спирализер Spirawlly

2.490 ден.
1.750 ден.
Заштеда: 30%


Со спирализерот можете да направите навистина долги „шпагети“ од зеленчук како што се краставици, тиквички, пашканат, дајкон, компир и моркови. Лесен и едноставен за користење давајќи и' на храната неверојатен изглед без многу напор или потребна вештина. 
Детални информации...Лупач на јаболки

1.150 ден.


Лупи кружни овошја за неколку секунди оставајќи тенка лушпа. 
Детални информации...
  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»
Резултати 1 - 2 од 2

Нутри Вита

Бидете информирани

добивајте бесплатни новости

Бесплатен каталог

Внесете ја Вашата адреса и добијте бесплатен каталог!

bmi_calculator