Крем за Тело 150ml

Цена: 590 ден.


Прашајте нè за овој производ

Овој производ во моментов не е достапен.
Обично стигнува за:   not_available.png

Крем за нега на тело со Девствено Маслиново Масло, кој се карактеризира со лесна текстура, разладувачки ефекти со својства кои ја хранат,
омекнуваат, навлажнуваат и зацврстуваат кожата. Нема вештачки бои и синтетички мириси. Бојата на кремот е потполно природна и е последица единствено од Девственото Маслиново Масло. Медитеранските ноти од мирисот на цитрус ќе го истакнат незаборавното искуство.

Употреба: Користете ја секојдневно, нежно масирајќи ја третираната површина. Особено е погодна за сува и испукана кожа. Лесно се апсорбира, оставајќи пријатно чувство на свежина и благосостојба.