Бебе Шампон 200ml

Цена: 320 ден.


Прашајте нè за овој производ

Овој производ во моментов не е достапен.
Обично стигнува за:   not_available.png

Природен бебешки шампон со 100% девствено маслиново масло.
За секојдневна нега, ја потхранува и омекнува косата. Нежно и светло освежување, го заштитува и навлажнува бебешкиот скалп без иритација. Идеален е за нормална до сува кожа. За сите типови на бебешка кожа, посебно за атопична, сува и проблематична кожа. со природен и нежен маслинов мирис за нежната бебешка коса. Не остава маслен остаток.

Упатство: Нанесете го на влажна коса и нежно масирајте го скалпот. Темелно исплакнете со топла вода.