Повеќе од блендер

Vitamix Ascent

Максимум од храната!

Vitamix Ascent

10 години гаранција на мотор

од 52 700 ден.

Здравје Сол

Хималајска сол

Најчиста и најкорисна сол

Хималајска Кристална сол

84 минерали во траги

3 кг. = 330 ден.

lansinoh_latchassistРамните брадавици можат да му го отежнат доењето на вашето бебе. За жените кои имаат рамни брадавици, Lansinoh го иновираше LatchAssist™, едноставна направа за привремено да ги испакне брадавиците и да овозможи добра лактација - првиот чекор до успешно доење.

Повеќе...

lansinoh_clothsСпецијално развиени за бебиња и мајки кои дојат.

Служат за нежно и темелно чистење на бебињата и градите на доилките.

Повеќе...

Одбрани

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Magimix Мелница за блендер
Magimix Мелница за блендер
3.490 ден.

Хунза масло од горки семки од кајсија 50мл.
Хунза масло од горки семки од кајсија 50мл.
850 ден.

Хунза масло од слатки семки од кајсија 50мл.
Хунза масло од слатки семки од кајсија 50мл.
850 ден.

Kuvings Додаток за Смути и Сладолед
Kuvings Додаток за Смути и Сладолед
1.700 ден.